środa, 14 marca 2012

Motylem byłam, tralalala

Po przerwie pomęczę was teraz notesami. Ten który przedstawiam dzisiaj jest już w użytku od początku marca, a ogólny pomysł na niego miałam od razu, a po przeczytaniu wyzwanie UHK na "Przepysznik" już dokładnie wiedziałam co chcę i jak, ale w zeszłym tygodniu złapało mnie jakieś paskudne choróbsko i nie zdążyłam. To nic, zeszycik i tak potrzebował oprawy. Przedstawiam satyryczno motywacyjny notesik na przepisy/dzienniczek-dietowniczek.

Bazą dla notesu był kołonotatnik za 2,5 zł w zabawnym formacie i z okrągłym otworem w przedniej okładce, niestety w mało przyjaznym kolorze jaskrawozielonym z dodatkiem amarantu, bzu i pomarańczu :/ Okładki oklejone dwustronnie papierem z kolekcji "Tea for two" Galerii Papieru, przekładki z małych kartek tej samej kolekcji.


Prześliczna modelka zaciskająca pasa sznureczkiem. Postać drukowana (link gdzieś z forum Scrappassion, ale nie zapisałam dokładnie skąd) wycinana nożyczkami Żałuję, że nie mam takiej taśmy-niby krawieckiej jaką widziałam u kogoś na blogu.


W okienku ruchomy motyl, z jednej strony brokatowany, w tle napis "motylem byłam" - parafraza z piosenki Ireny Jarockiej.

A na tylnej okładce babeczka za kratami:

Notesik chciałam zgłosić na wyzwanie Scrapek.pl  - Jestem kobietą - więc uważam, że jestem za gruba ;P Jest z kobietą ( i babeczką ) i definitywnie dla kobiety. Mam nadzieję, że taka interpretacja też może być...

5 komentarzy:

 1. Ha,ha, ha!!! Doskonała praca! Świetnie zrobione i z ogromnym poczuciem humoru potraktowany temat wyzwania :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. piękny :D
  babeczka za kratami, motylek, okładka super :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny...taki z humorem,dieta będzie od razu łatwiejsza :)) a ten motylek fantastyczny :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje! Ta praca zasłużyła na wyróżnienie i otrzymała je! Pozdrawiam serdecznie MontanA

  OdpowiedzUsuń