Albumy

Wiele razy, przeglądając albumy ze zdjęciami, szczególnie dawniejszymi, zastanawiałam się kogo przedstawiają i w jakiej sytuacji. Pamięć jest ulotna i nie zawsze udaje się zapamiętać i przywołać wspomnienia samym zdjęciem, a sytuacja pogarsza się jeszcze bardziej gdy mamy do czynienia ze zdjęciami naszych rodziców, babć itp.

Scrapbooking to technika ozdabiania albumów ze zdjęciami tak, aby dekoracje, tła, opisy podkreślały i uzupełniały wspomnienia z nimi związane. W takim albumie oprócz zdjęć można znaleźć wycinki prasowe, pamiątki, bilety z podróży, opisy sytuacji i osób,daty. W ten sposób powstają całe historie rodziny, uroczystości, miłości, podróży, zainteresowań itp.


Ręcznie wykonane albumy mogą być doskonałym, niepowtarzalnym i spersonalizowanym prezentem na różne okazje, jako pamiątka szczególnego wydarzenia, np narodzin dziecka, ślubu czy wycieczki. Mogą występować w wielu wersjach, stylach i rozmiarach, od dużych ksiąg zawierających historię rodziny w obrazkach do maleńkich książeczek mieszczących się w torebce ze zdjęciami ukochanych najbliższych.
Album Mateuszka dla Dziadków 30x30 cm

   


Album małej Zuzi (33x28 cm):Album "pusty" na zdjęcia (33x28):


Album wakacyjny (30x30):
więcej zdjęć

Album rodzinny (16x20):

Album pamiątka z przedszkola (16x20):

Albumik dziecięcy "Bodziak"

Albumik dziecięcy "Pierwsze kroki"15x15 cm
więcej zdjęć

Albumik dziecięcy dla dziewczynki 15x15 cm

 

Album komunijny dla chłopca