piątek, 16 marca 2012

Domowniczek

Dzisiaj kolejny notesik, ponownie na notatniku za 2,50 - podoba mi się ten format, jest idealny na wszelkiego rodzaju notatki! Zeszycik przeznaczony na wszelkiego rodzaju zapiski i pomysły związane z planowanym remontem i zmiana wystroju. Notesik z charakterem, bo to co zobaczycie to wcale nie to, w co chciałam go ubrać! Miał byćnaturalny, przytulny, siermiężny, swojski, może nawet z użyciem lnu i tkanin, z oknem.... ze wszystkich tych planów został domek i oklejenie szarym papierem. Po wykończeniu przekładek sam zapragnął kolorów takich, jak na znacznikach, i nic innego nie chciało mu dopasować :) A przekładki to swoją drogą samobójczy pomysł kiedy się nie posiada bindownicy. 150 dziurek wyciętych nożykiem modelarskim... ( facepalm)


Tym razem okienki "załatane" rozetkąprzyklejoną do kartki za okładką. Wygląda całkiem jak słoneczko :P

Piórko to skojarzenie z miotełką do kurzu, no i standardowy w czasach mojego dzieciństwa klucz na sznurku na szyi ( nie, nie było wtedy modnych smyczy:P)


Notes zgłaszam na wyzwanie Scrap Map - mam nadzieję, że dziewczyny nie obrażą się, że to nie kartka.....

3 komentarze:

  1. świetnie! bardzo optymistycznie! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo pomysłowa interpretacja!

    OdpowiedzUsuń
  3. Ale ci wyszedł świetny! Kolorowy i energetyczny, mam nadzieję że zbierze świetne pomsły na wnętrza :-). Ja też kiedyś miałam taki, gdzie wklejałam moje "zrobię to tak" mieszkaniowe, które miały być kiedyś podczas remontu wykorzystane - ale jak wyszło to wiesz i na szybko remontując nawet do niego nie zajrzałam haha - mam nadzieję, że twój zdecydowanie lepiej ci się przysłuży!! :D

    OdpowiedzUsuń