wtorek, 19 kwietnia 2011

Piramidki

Kiedy przeczytałam wytyczne wyzwania Scrap Pasji od razu pomyślałam o tych papierach. A kiedy wzięłam je do ręki zastanawiając się, jaki kształt będzie wystarczająco nietypowy, przypomniałam sobie o takich oto kartkach stojących:

*********

When I read the instructions for Scrap Pasja challenge I knew I want to use those papers. And whenever I have them in hand, I have ideas for some cards really non-typical in shape and construction. Of course i couldn't have done it the easy way, right? I decided I don't like how the colours distribute in regular "built" for this type of card, so I've done it my way. The hard way. It used up all 6 sheets of 6x6 paper to cover the card inside and outside, but the leftover scraps have already been cut almost to shape... So I made a second pyramid/teepee. here is how they look like, alone and together.Oczywiście, kto mnie zna ten wie, że lubie sobie utrudniac życie - nie podoba mi się standardowy sposób, w jaki zachodzą na siebie kolory więc zrobiłam to po swojemu :P. Na kartkę, oklejaną ozdobnym papierem z zewnątrz i od wewnątrz poszedł cały zestaw 6 papierków 15x15 cm, ale ponieważ pozostałe "ścinki" były przycięte prawie dokładnie tak jak trzeba, to od razu powstała druga, mniejsza piramidka. Tak oto prezentują się piramidki, razem i osobno.

 I rozpłaszczone/and flattened out I jeszcze kilka szczegółów - embossing, przestrzenne kwiatki/rozetki, perlen pen na motylkach i Glossy na kwiatkach./And some detail
Materiałoznastwo:
Papier: Powiew Wiosny
Kwiatki: różyczki, kwiatki Prima; kwiatki Teahouse, mini kwiatuszki
Kryształki Prima
.

8 komentarzy:

 1. Niesamowite są te piramidki, robią wrażenie. Trudno mi nawet wyobrazić sobie, jak się takie cuda robi...śliczne :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Oh my goodness...these are absolutely GORGEOUS!

  OdpowiedzUsuń
 3. zbieram szczękę z podłogi ... fantastyczne piramidki

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie pomysłowe i śliczne:)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo oryginalne :)
  Dziękujemy za udział w wyzwaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwszy raz widzę kartkę w takim kształcie. Niepowtarzalna. Bardzo mi się podoba! :)

  OdpowiedzUsuń