sobota, 5 lutego 2011

Najazd na Rzeszów

Kolejne skrapowe spotkanie w Rzeszowie, gdzie tym razem zaprosiła nas Viva. Udało nam się pojechać w trójkę - ja, Agatka, i Leemoqa, a na miejscu dołączyła do nas jeszcze Joasia. Jak zwykle przemiło spędziłyśmy czas na plotach, obżarstwie i scrapowaniu, I nawet udały się wszystkie moje zdjęcia! Przed spotkaniem przygotowywałyśmy zakładki wymiankowe, natomiast na miejscu powstały kartki z zestawu przygotowanego przez Monikę - na jednym ze zdjęć widać, co o nim myślę ;P. Niemniej jednak wszystkim udało się wykonać zadanie, a kartki, mimo że z tych samych materiałów, są bardzo różnorodne!
 
*********
Some pictures from our regular scrap-meetings, this time hosted by Viva. It's been a lovely meeting, time flew by while chatting, scrapping and tasting delicacies. We prepared some bookmarks for a swap before the meeting and then we made cards from the kit prepared by the hostess - the challenge was to use all the materials provided.

Od lewej do prawej - Leemoqa, Agatka, moi, Joasiunia, Viva

Przed pracą - słodkości i pierwsze nieśmiałe zaglądanie do zestawów


 Ostatnie wykończenia karteczek

Oto i efekt pracy. Zdjęcia zestawy startowego nie posiadam.

A tutaj wymiankowe zakładeczki

Dziękuję dziewczynki za miłe towarzystwo i masę pozytywnej energii, którą zabrałam do domu! (i kilka dodatkowych kilogramów :P) Jeżeli ktoś chce się dowiedzieć coś więcej o spotakaniach, zapraszamy na forum: Spotkania podkarpackie

.

3 komentarze:

 1. Iwonko, super że dodałaś zdjecia :) spotkanie było przesympatyczne! i już nie mogę się doczekać następnego u Ciebie :)
  buziole!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie było Dziewuszki:*:*:* Mam nadzieję,że i ja do Mielca dotrę!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastic projects. You ladies look like you have fun during your get-togethers.

  OdpowiedzUsuń