czwartek, 3 marca 2011

Prosta karteczka/A simple card

Wróciłam po wyjeździe wypoczęta i wynudzona, bo nie mogłam zabrać swoich kraftowych rzeczy zbyt wielu, a do wyszywania się nie zmusiłam :) Całkiem nieźle idzie mi porządkowanie całej tej rupieciarni, mam nadzieję, że uda mi się to wszystko uporządkować i pookładać przed przyjazdem dziewczyn. Na razie nie ma co pokazywać, bo spiesząc się stawiam bardziej na praktycyzm niż elegancję i pudełka nie doczekały się na razie dekoracji. Ale cały czas coś się dzieje, i staram się sprawdzać w praktyce wygodę przechowywania i coś powyklejać codziennie.

Zabrałam się za pocięcie "Victoriany" Latarni Morskiej, które to papiery bardzo mi się podobają ale jakoś tak ciągle unikały nożyczek :) Dziś taka prosta karteczka, ale bardzo mi się podoba, chociaż jeszcze jej czegos brakuje do szczęścia. Luźno wzorowana na mapce i kartce umieszczonych na blogu Cath.

****************

So I am back from my winter trip, relaxed and starving to work as I coundn't take many crafting suplies with me - the only thing I did take, my long overdue embroidery, I didn't even look at... :P I'm still working on organising my craft space in order to be able to reclaim the dining room for the family...  No pictures so far as I put more emphasis on quickly being able to finish the work leaving the decorating part for later on. It's going well, I've found out some nice ways to sort things and I am in the process of testing them.


For now, I've finally cut two pages of "Victoriana" paper form Latarnia Morska that has been sitting in my stash for a long time. i love the designs, but somehow they always manage to avoided getting cut ;P So for starters, a simple design map I noticed on Cath's blog. I quite like how it looks, but it still lacks something special.************

.

5 komentarzy:

 1. Simply gorgeous! Love pink & brown together, and the window effect is a nice touch.

  OdpowiedzUsuń
 2. super kochana :) kombinuje dla ciebie ladne fioletowe kolczyki :) robie je na podobienstwo tamtych tyle ze te beda bardzie lekkie;*
  buziaki

  OdpowiedzUsuń
 3. Urocza kartka i ciekawy pomysł z okienkiem. A papiery rzeczywiście piękne.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładniutka! Ciekawa jestem, co to za stempelek....

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo ładna - delikatna i subtelna!

  OdpowiedzUsuń