piątek, 18 marca 2011

Pudełka i uzupełnienie candy

Deszcz i plucha, i nie da się nadal robić dobrych zdjęć :( Nie, żeby tak znowu bardzo było czemu. Dzisiaj tylko zdjęcia pudełek, które stały prawie skończone i się doczekać nie mogły na zdjęcia. Jedno już grzecznie służy do przechowywania wycinanek, w tych planuję trzymac stemple.
W tym większym idealnie mieści się kalendarz A5

*******

It's raining and cloudy, hard to take any decent photos - not that there is a line at the photo booth! Today some photos of matboard boxes that have been sitting on the shelf waiting for some final touches and photos. One of them is already working well as an organizer for chipboards and cutouts, the other are for my stamps.

And don't think just because I haven't been posting, I forgot altogether about my candy additions! Each day during my springtime cleaning I am taking a break to add something to this one special box. so, here they are:

**********

No i nie myślcie, że ponieważ nie pisałam kilka dni, to zapomniałam o candy - w ramach wiosennych porządków codziennie wyciągam coś ze schowków i dokładam do przygotowanego pudełeczka. tak więc:
14 marca - Dzień pierwszy - tasiemki ( pod tym postem się proszę wpisywać)/day one - ribbons
15 marca - Dzień drugi - guziolki/ day two - buttons
16 marca - Dzień trzeci - jak wiosenne candy, to oczywiście nie może zabraknąć kwiatuszków./day three - what a springtime candy would be without flowers?17 marca - Dzień czwarty - bardzo niefotogeniczna organza i siatka w czterech odcieniach pomarańczu/day four - some badly photographed mesh and organza in shades of orange18 marca - Dzień piąty - koroneczki, w tym jedna ręcznie robiona na szydełku ( nie przeze mnie!)/ and finally day 5 - lace, including hand crotcheted one.Zapraszam jutro do zajrzenia co się jeszcze zmieści w paczuszce! A ja znikam myć okna, może więcej słońca przez nie wpadnie...

******
Come tomorrow and see what will appear in that little box! in the meantime, I'm off to wash the windows, I'd hate to waste any bit of it now!

6 komentarzy:

 1. koronka w serduszka prze piękna!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniale byłoby wygrać. Ech szczęście...Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie słodkości :)
  Może się uda:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale sliczne kwiatuszki :) I koronki tez piekne! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Rozpieszczasz nas tymi słodkościami! Właśnie zorientowałam się, że nie dodałam banerka - lecę czym prędzej naprawić błąd:D

  OdpowiedzUsuń