sobota, 29 czerwca 2013

WAKACJE!!!

W końcu są wakacje! No prawie, ten tydzień jeszcze w pracy, konferencje, posiedzenia, podsumowania i cała masa papierków, ale lekcji już nie ma i taka dziwna cisza na korytarzach :). 

Na koniec jeszcze spóźnione trojaczki, robione na szybko ale jedyne, które się załapały na zdjęcia. Bardzo podobne do poprzedniej kartki, ale zasługują na osobny post ze względu na dodatki z masy papierowej. Rzadko jestem pierwsza (a nawet druga czy trzecia) w kolejce do użycia najnowszych wymysłów i technologii, i nawet kiedy już coś kupie to musi odbyć w szafce kilkumiesięczną kwarantannę. Lubię poczekać, obejrzeć i pomacać nowości na jakimś spotkaniu i stwierdzić, czy będą mi pasować. Tym razem też się z zakupem nie spieszyłam, ale o dziwo praktycznie w ten sam dzień kiedy przesyłka dotarła zaczęłam się nią bawić a tydzień później efekty tych zabaw w użyciu :) Zabawa mi się spodobała i na pewno wkrótce zobaczycie więcej elementów w użyciu.

A tu wszystkie trzy wersje razem.

I z osobna:


Wszystko wyszło baaardzo grubiutkie i warstwowe.2 komentarze:

 1. ależ cudowne kartki! ostatnia najbardziej mi się podoba aczkolwiek wszystkie są cudne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam
  bardzo się cieszę, ze na Podkarpaciu jest tyle uzdolnionych kreatywnych osób, między innymi TY:)wiem, co mówię bo miałam okazję z Tobą poscrapować:)
  12 października będzie okazja do spotkania w gronie scraperek w SP nr 11 w Rzeszowie ul. Podwisłocze 14
  zapraszamy na zlotowy blog i mamy nadzieje ,że sie spotkamy w tym wspaniałym dla rękodzielników na Podkarpaciu dniu:)
  pozdrawiam ciepło
  iza
  http://scrap-rzeszow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń