środa, 20 czerwca 2012

Piłkarz?

Właśnie sobie sprawdziłam, że za chwilę mija termin wyzwania na które zrobiłam - uwierzycie? - pojedynczego scrapa! Zdjęcie zrobione przed chwileczką z lampą, rano postaram się podmienić :/ albo dodać dokładniejsze.

Ok, więcej zdjęć robionych rano w lepszym świetle:
Na scrapie Junior, który w tym roku dostał hopla na punkcie piłki nożnej i od początku euro nudzi mnie o gadgety - robiliśmy już girlandę koszulkową do pokoju, dekoracje na tablicę i okładkę segregatora na karty. A ponieważ od czasu przedszkolnych rozgrywek euro zaczął też kopać, wykorzystałam zdjęcia z ogródkowego m"meczu" z wyimaginowanym przeciwnikiem. Journaling będzie później, po zrobieniu zdjęć.

Materiałoznawstwo - papier świąteczny ILS :P i trochę Latarniowego, duża piłka i euro-chlopiec z odzysku z jakichś metek, piłki z clipartów, trochę stempli Szablonoteki, taśma samoprzylepna zdobyczna ze spotkania w Vivy, naklejki z Tesco, kawałek sznurka, farba akrylowa, czerwony tusz i markery. Właśnie zauważyłam, że banner potrzebuje jakiejś "zawieszki" bo wygląda jakby lewitował w powietrzu :P

Projekt zgłaszam na następujące wyzwania:
 - Artimeno - "Euro"
 - Scrap-butik "biało-czerwono"
- Art-Piaskownica - "Przepis na" - kwadratowy papier na bazie, 2 koła obrysowane markerem, 3 trójkąty w bannerze, chlappanie i darcie jest, tylko zkładania nie wcisnęłam :(
6 komentarzy:

 1. Świetna praca! Ile w niej energii! ;) Fajny układ!

  Pozdrawiam!

  Ps. Przypominamy że na wyzwanie Artimeno zgłaszamy pracę nie zgłaszaną na inne wyzwanie. Tym razem wyjątkowo odpuszczamy, ale od następnego będziemy przestrzegać.

  OdpowiedzUsuń
 2. i mnie praca się bardzo podoba :-)

  Dziękuję za udział w wyzwaniu.
  hania

  OdpowiedzUsuń
 3. Rewelacyjny scrap!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny scrap, podoba mi się układ piłek w rogach, każdy inny;) Dziękujemy za udział w wyzwaniu, DT Artimeno.

  OdpowiedzUsuń