środa, 1 grudnia 2010

Album Zuzi

Kilka przykładowych stron z albumu mojej chrześniaczki. W obecnej chwili liczy on 17 gotowych stron, mniej więcej drugie tyle przede mną.... Miejsca na napisy zostawione do uzupełnienia przez mamę Zuzi.


Chrzest


Pierwsze święta


Ta laska śpi na forsie!


Wielkanoc


Strojnisia


Mniam, mniam


Mój przyjaciel Tygrys

.

6 komentarzy:

 1. Fabulous layouts!! You've been busy....these are great! I really need to start doing layouts again. I keep saying it - but I keep slacking!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajniutki :) I z pewnością bedzie super pamiątką!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Najpiękniejsze zdjęcie to to gdzie mała jest umazana cała czekoladą :)
  Będę czekać na resztę stron albumu małej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiec tak, od początku najlepiej. Pokrywkę kiedy położyłam już na tej nazwijmy to szufladce choć ona się jak typowa szufladka nie otwiera jak na zdjęciu widać, to podkleiłam od tylniej strony coś w stylu zawiasów, znaczy one na tej zasadzie pracują, natomiast w środku na tej samej wysokości co "zawiasy" z tyłu dołożyłam jeszcze jedne tylko troszkę mniejsze. Nie wiem czy moja odpowiedz jest dobrze zrozumiana, mam taką nadzieje w razie czego pytaj :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Awesome layouts especially if you have only been scrapping for about 3 months!! And cutest baby EVER! You sure have been super busy working on these. Good for you. Thanks for commenting on my blog. I enjoyed reading what your wrote. I like video games too even though I don't get to play them much.
  Hugs, stacy h-w
  http://scrapwithstacy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń