sobota, 25 stycznia 2014

Kosmiczny album Mikołajka

Witam.
Dzisiaj kolejny staroć, zdjęcia robione przez właściciela i takie sobie, ale ku przestrodze i pamięci sobie je opublikuję. Kolejny album-gigant na ponad 60 stron, ozdabiany kolekcją "To the moon" oraz całą masą innych tematycznych gadgetów i naklejek. Większość stron tylko z jakimś borderem i ozdobniczkiem, ale całkiem sporo również tych warstwowych, wyklejanych po całości. Enjoy.

czwartek, 16 stycznia 2014

Bierzmowanie

Mocno się zdziwiłam, kiedy zostałam poproszona o wykonanie kartki na bierzmowanie pod koniec czerwca - wydawało mi się, że wszędzie jest jednakowy termin przystępowania do tego sakramentu. Dodatkowo trudno mi było zinterpretować temat, ostentacyjna dekoracyjność, powódź kwiatów i wiele dodatków mi nie pasowało. Stanęło na takiej skromnej ale eleganckiej formie. Do kompletu oczywiście pudełko.
wtorek, 14 stycznia 2014

Kartki na chrzest

Z cyklu "znalezione na komputerze" dwie kartki z okazji chrztu świętego.

Szarpany kwadracik z ciekawymi "kolczastymi" kwiatami handmade i tekturką. Musze coś wymyślić z maszyną, bo nie chce mi szyć papieru a bardzo lubię efekt jaki dają przeszycia, ale ręczne szycie całej kartki zajmuje wieki.

Podłużna w różowościach. Przypadł mi do gustu ten wzór, na pewno jeszcze się pojawi w innych aranżacjach.


poniedziałek, 6 stycznia 2014

Zaległości

Pół roku braku styczności z aparatem fotograficznym skutkuje sporymi zaległościami w dokumentacji, ale tylko kilka prac mogę sfotografować, do reszty nie mam dostępu.  A że na razie nie mam nic nowego co nadawało by się do publikacji, to zaczynam dzisiaj serię zdjęć z zaległościami. Na początek karteczka zrobiona po Rzeszowskich Spotkaniach Scrapowych z papierów pozostałych po warsztatach Karoli. Karteczka jest liftem jakiejś pracy, ale teraz już za Chiny nie przypomnę sobie jakiej...


Zdobyczna różyczka

Mnóstwo warstw i warstewek

Wnętrze oczywiście z kopertą

I pudełeczko do kompletu